KURUMSAL

ICS İndüksiyon ve Kontrol Sistemleri San. Tic. A.Ş. İstanbul’da faaliyet göstermektedir. Genç bir firma olmasına rağmen 23 yıllık imalat ve satış tecrübesine sahip bir ekibin bir araya gelmesi ile kurulmuştur. Dudullu organize sanayi bölgesindeki 3 katlı 1000 m2 fabrikasında üretim gerçekleştirip Türkiye ve Dünya’nın bir çok noktasına satış yapmakta, kurulum ve montaj ekibi göndermektedir.

ICS ekibi meslektaşlarının aksine Ar-Ge için büyük ölçüde bütçe ve zaman ayırır, efor harcar, Pota, İndüksiyon ve Kontrol sistemlerine yenilikler katar. Sürekli ilerleyen teknolojiyi ilk günkü heyecan ile takip eder ve birikimini üretim sürecine yansıtır. Bu durumun doğal bir sonucu olarak ithal edilen bir çok ürünü yerli ve milli imkanlar ile Türkiye’de üretmeyi başarmıştır.

YERLİ ÜRETİM

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşterilerimize teknolojik rekabet üstünlüğü sağlamak ve bunu yerli imkanlar ile yapmak genel misyonumuz olmuştur. ICS ekibi planlama ve imalat süreçlerinde tam olarak bu şekilde çalışır. Daha hızlı, daha pratik, daha ekonomik ve olabildiğince yerli üretim. Bu yaklaşımla ithal ekipmanlara olan bağımlılığı azaltıyor ve yerli üretimi destekliyoruz.

Yakın zamana dek ithal edilen birçok ekipman artık tarafımızca üretiliyor ve satışı gerçekleşiyor. Özel Customize ayrıcalığı ile satış yapılan ülkenin kullandığı dile göre Panel ve Yazılım modifikasyonu yapıyor, ithalat sürecini ihracata çeviriyoruz.

İLETİŞİM

Mesaj gönderebilirsiniz. En kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Gönderiliyor

Copyright © 2018 ICS Induction & Control Systems All Rights Reserved

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?