Ergonomik ve İktisadi

İmalatı ICS İndüksiyon Sistemleri tarafından gerçekleştirilen tüm makine ve ekipmanlar ergonomik kullanım kolaylığı, düşük masraflı ve iktisadi olarak üretilir. Olağandışı bir durum olmadıkça servise ihtiyaç duymazsınız. İhtiyaç duymanız halinde tarafınıza en kısa sürede dönüş yapılır ve sorun çözülür. Üretim mühendisliğimiz, gerektiğinde parça değişimi ve arıza onarım için ileriye dönük olarak planlanmıştır. Gerektiğinde vakit kaybetmeden, kolayca parça değişimi yapılabilir.

Yedek Parça

ICS İndüksiyon tüm ihtimal senaryolara göre hazırlığını yapmış olarak, yani yedek parça stokları tümüyle dolu olarak hizmet vermektedir. İndüksiyon ocağı sistemleri enerji hortumu, tristör, sigorta vs. gibi tüm yedek parçalar tarafımızdan sağlanmaktadır.

Teknik Destek

Müşteri ilişkilerimiz satış ile bitmez, aksine satış ile başlar. Satışını gerçekleştirdiğimiz tüm makineler, sistemler ve potalar için eğitim, eğitim, teknik destek ve yedek parça hizmeti veriyoruz. Ayrıca farklı marka / model makineler için de teknik destek hizmeti sağlıyoruz.

Destek İçin:

Yedek parça veya teknik destek almak için bize telefon, mail veya talep formu ile ulaşabilirsiniz.

(+90) 216 526 26 38
yilmaz@icsinduksiyon.com

İLETİŞİM

Mesaj gönderebilirsiniz. En kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Gönderiliyor

Copyright © 2018 ICS Induction & Control Systems All Rights Reserved

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?